Tsubasa Ozora:

(ö. 27 Temmuz) Orta saha oyuncusu 10 numara giydi. Roberto Hongo tarafından bulundu ve Wakabayashi'nin görünmemesinde harmanlanmış grubu yakaladı. Kendi atış stratejileri var. Nankatsu, deneyimine Ryo Ishizaki ile tanışmanın ardından başladı ve ilk işi Shutetsu kalecisi Genzo Wakabayashi'ye meydan okumak oldu. Halka açık gruba yükselir ve dünyaca ünlü bir futbolcuya nasıl dönüşeceğini çözer. Havai uçları ve Drive şutlarıyla tanınır. Hikayenin sonuna doğru, Barselona'daki mesleğine devam ediyor.

Kojiro Hyuga:

(ö. 17 Ağustos) Meiwa FC'nin kaptanıdır. Küçük yaşlardan beri futbola meraklıdır. Babası son derece gençken kepçeyi tekmeledi. Sorunlarından dolayı olumsuz bir karaktere sahiptir. Annesi okul masraflarını karşılamaya çalışır ve Kojiro herhangi bir şekilde üzülür. Toho'ya futbol bursu ile gider ve Toho grubunun 10 numaralı kaptanı olur. Zor bir oyun tarzına sahip. Eşsiz çekimlerine Tiger Shot, Neo Tiger Shot ve Raiju Shot denir. Hikayenin sonuna doğru Juventus ve Reggiana'da oynadı.

Genzo Wakabayashi:

(d. 7 Aralık) 22 numarayı giyen kalecidir. Giydiği şapkayla dikkat çeken ve neredeyse hiçbir gol atmayan bir kaleci. Duyguları hakkında susuyor ve meslektaşlarına saygı duyuyor. Gençliğinden beri en kayda değer özlemi gezegendeki en iyi kaleci olmaktır. Önemli vurgularından biri, ceza bölgesi dışındaki hedefleri puanlamamasıdır. Anime sırasında, sadece 3 kişi onu ceza bölgesinin dışında puanlayabiliyordu. Naturezza, mangada bir ek yük ile orta sahadan gol atma seçeneğine sahipti ve filmde Schneider, Genzo için benzersiz bir şekilde yaratılmış bir Mirage şutuyla orta sahadan gol atma seçeneğine sahipti. Hikayenin sonuna doğru Genzo Wakabayashi, Bayern Münih'ten Karl Heinz Shneider'ı ezdi.

Taro Misaki:

(d. 5 Mayıs) 11 numaralı orta saha oyuncusu. O, Tsubasa'nın en yakın arkadaşı. Tsubasa ile birlikte "Parlak Çift" i çerçeveledi. Babası seyahat eden bir ressam olduğu için Japonya'da sayısız noktaya ve daha sonra hikayede dünyanın belli noktalarına bir gezi yaptı. Sayısız karakterle oynamasının nedeni budur. Sırıtan yüzü ve yetenekleriyle dikkat çekiyor. Dünya Gençlik düzenlemesinde kamyon kazası. Hikayenin sonuna doğru, Fransa'da bir top koşturuyor.

Jun Misugi: (23 Haziran'da tasarlandı) orta saha oyuncusu ve 14 numaralı akıl hocası. İnanılmaz bir yetenek olmasına rağmen, kalp sorunu nedeniyle kısa bir süre oynayabiliyordu. Öyle olsa bile, o noktada tamamen iyileşti. Stratejileri anlamada gerçekten ustadır. Futbol Prensi olarak bilinir.

Hikaru Matsuyama: Furano grubunun komutanıdır. Kafasına taktığı beyaz mendille dikkat çekiyor. O Japon halk grubunun birincil liberodur. Eagle Shoot adında olağanüstü bir çekimi var.

Ryo Ishizaki: (23 Aralık'ta tasarlandı) 4 numaralı koruyucu kıyafet, hikayenin ilk başlangıç ​​noktasından itibaren belki de en sevilen arkadaştı. Metodunun ve kabiliyetinin Tsubasa'nın izinden çok uzak olmasına rağmen, güvencesi ve iradesi ile kamusal gruba nasıl katılacağını anladı. Face Block ile çok yakından çekilen birkaç aşırı sert çekimi durdurma seçeneği vardı.

Makoto Soda: (10 Temmuz dünyaya getirildi) 7 numaralı savunma oyuncusu. Hakemden kaçınarak diğer kişiye nasıl zarar vereceğini anlıyor. Hızlı bir oyuncu, yine de biriyle ne zaman olursa olsun savaşa girebilir. Aynı şekilde yıldız Cellat adında bir lakabı var. (Rakibin tavan döşemesini yaralama çabaları için.) Kamisori Savaşçısı olarak da bilinir. Razor Shot adında olağanüstü bir şutu var.

Hiroshi Jito: (29 Nisan'da tasarlandı) 5. Defans oyuncusu. Olağanüstü derecede büyük bir koruyucudur ve daha sonra geçişi engellemede mükemmeldir. Tsubasa'nın omzunu kırdı.

Sano: Jito'nun yanında "iki yönlü oyun" ile tanınan bu karakter, mütevazı bir forma sahip sevimli bir genç adam. Jito hedefe doğru şut atar, Sano kafa vuruşunu yakalar ve kaleciyi yanlış yönlendirir.

Takeshi Sawada: (d. 12 Temmuz) Meiwa'da mesleğine 15 numarada başlayan geleneksel bir orta saha oyuncusu. Kojiro Hyuga'ya olağanüstü bir saygı ve sevgisi var ve Kojiro Hyuga'nın en yakın arkadaşı. Kendini stratejiler ve paslar konusunda çok iyi yaratmış bir oyuncu. Meiwa için çok uzun süre oynamanın ardından, Toho grubuna Hyuga ile katıldı. Nankatsu ile yaptığı maçlarda, grupta Hyuga ile çok iyi iş çıkardı. Japonya gençlik grubunun seçildiği noktada, Sawada muhafazakar ve en iyi oyuncu olarak seçildi. Japonya-Almanya koordinatında, Hyuga ile hedefe yardımcı oldular. Farklı maçlarda hayranlık uyandıran bir şekilde işlev gördü ve olağanüstü derecede ferahlatıcı oldu.

Evade Nitta: (22 Mart'ta tasarlandı) 90 numara giyen forvet. O genç bir oyuncu. Kısa bir zaman dilimini hızlandırması ile dikkat çekiyor. 100 metreyi 11 saniyeden daha kısa sürede koşabilir. Açık kapı, Otomo gömleğinin altındayken Nankatsu'yu yenmek için ortaya çıkarken, bu açık kapıyı bir atış hazırlığına dönüştürerek geçirdi. Ara sıra güçlü olabilmesine rağmen, çok sayıda oyuncu tarafından çok saygı gören bir oyuncu. Daha sonra Karate zanaatına meraklıydı.

Noboru Sawaki, Meiwa grubunun 9 numaralı esmer genç forvetidir

Ken Wakashimazu:

(ö. 29 Aralık) 17 numara giyen kaleci, bu yeteneklerini eski bir karat olduğu için kalecilikte kullanıyor. O, Hyuga'nın sevgili bir arkadaşıdır. Wakabayashi ile muhalefet içindedir. Son düzenlemede forvet oynadı. Onun lakapları Karate Muhafızı ve Shugoshin'dir.

Mamoru Izawa:

(d. 20 Aralık) 8 numaralı orta saha oyuncusu. Normalde daha sonra olası kullanım için oturur. Uzun olması nedeniyle hava toplarında güçlüdür. Izawa, Taki ve Kisugi ile birlikte Shuutetsu Üçlüsü'nü çerçeveler.

Teppei Kisugi:

(ö. 15 Mayıs) 19 numaralı forvet oyuncusu genellikle daha sonra müsaittir. Taki ve Izawa ile birlikte, hızlı geçişleriyle dikkat çeken bir üçlü çerçeve oluşturdular. Shutetsu'nun önemli objektif silahlarından biriydi.

Hajime Taki:

(ö. 8 Ağustos) 13 numaralı forvet, kural olarak daha sonra müsaittir. Kisugi'nin eski arkadaşı Taki, hızlı dökülmesiyle dikkat çekiyor. Harika kişilikleri var. Kanat saldırılarında kabul edilebilir.

Shingo Borsası:

O, Japonya Milli Takımı'nın 6 numaralı korunan parçasıdır. Muazzam bir yapısı var. Kojiro'nun faul yaparak Hyuga'yı durdurma seçeneği vardı. Karma, Shutetsu'dan gruba seçildi. Kafa toplarında güçlüdür.

Masao Tachibana:

(ö.28 Temmuz) Olağanüstü bir forvet oyuncusu. Kardeşi Kazuo ile süper hareketleri var. Nankatsu deneyimleri normalde zorluk çekerdi.

Kazuo Tachibana:

(ö. 30 Kasım) Hızı, usulü ve bitişiyle tanınır. Kardeşi Masao ile tamamlayıcı hamleleri var.

Shingo Aoi:

Bay Katagiri tarafından 2002 FIFA Dünya Kupası'nda Japon halk grubuna seçildi. İtalyan Ligi'nde Inter'de oynayan ve Tsubasa'nın meraklısı olan Shingo, zor bir çalışma ile bulunduğu duruma gitti ve Hollanda'ya karşı yaptığı son çekilişle halka açık gruptaki ilk gölünü attı. 20 numara kazak giyiyor.

Hanji Urabe: Nshigoqau futbol ekibinden harmanlanmış gruba seçildi. Bir süredir Real Japan'da 7 numaralı formasıyla Japonya'ya karşı oynamasına rağmen, daha sonra halk grubuna çağrılan bir korumadır. Otomo'nun komutanıdır. Urabe, Kişida, Nakayama ve Mazao ile Otomo'nun dörtlü grubunu çerçeveler.

Karl Heinz Schneider:

(ö. 4 Temmuz) 11 numaralı forvet, Alman grubunun komutanı. O, Wakabayashi'nin genel olarak korktuğu forvet oyuncusu. Oyuncu hem kapasiteleri hem de büyük yürekliliği açısından Tsubasa gibidir. Fire, Non-Fire ve Mirage Shoot, kalecilerin korkunç rüyalarıdır. Wakabayashi deneyimleri zorlandı. (Karl Heinz Rummenige tarafından canlandırılmıştır.)

Hermann Kaltz: Alman kamu grubunun en önemli oyuncularından biridir. Dengeli işaretleme uzmanıdır ve Kaptan Tsubasa düzenlemesinin ağır silahlarından biridir.

Carlos Santana:

(d. 1 Mayıs) 11 numaralı forvet, Brezilyalı. Normalde Tsubasa'ya rakip olmuştur ve Roberto tarafından eğitilmiştir. Schineider'in "Halüsinasyonu", Tsubasa'nın "Drive" ı vurabilir. Onun lakabı "Futbol Cyborg" dur.

Kumi Sugimoto: Sanae'nin en yakın arkadaşıdır. Başlangıçta Tsubasa'ya gözlerini dört açarak bakmaya başladı, bu noktada Sanae'nin Tsubasa'ya taptığını keşfettiğinde ikisinin bir arada olmasına yardım etti.

Roberto Hongo:

Oynadığı bir maçta aldığı darbenin gözüne ciddi retina zararı verdiği için istifa eden Brezilyalı bir Japon düşkün futbolcusu. Tsubasa'yı hazırladı ve Nankatsu ilkokul grubunu sürdü. Ayrıca hikayenin ilerleyen bölümlerinde Brezilya Gençlik grubuna danışmanlık yapıyor.

Ramon Victorino: Uruguay halk grubunun kaptanı. Muhtemelen düzenlemedeki en hızlı karakter o. 36 km / s hızla 100 metreyi 10 saniyeden daha kısa sürede koşabilir. Onun lakabı "Kara Panter" dir.

Salinas: Brezilya hedefini koruyan atletik kaleci. Son maça kadar tek başına bir hedefi aşamadı.

Juan Diaz: Arjantin grubunun kaptanıdır. Tsubasa gibi, Drive Shoot prosedürünü kullanabilir. Sahada çeşitli jimnastik geliştirmeleri yapabilir. Hiçbir yerden hızla çıkabilen son derece yetenekli bir oyuncu. Maradona tarafından yönlendirilen bir karakter.

Ryoma Hino, World Youth Manga düzenlemesinde ortaya çıkan bir karakterdir. Başlangıçta Japon ve Uruguay'da büyüdüğünden beri Uruguay kimliğine sahip. Dahası, şu an itibariyle, Hyuga ile rekabeti, halka açık grup olarak Uruguay'ı seçmesine neden oldu. Ramon, Victorino ile iyi bir çift ve Uruguay'ın gerçek yoğunluğunu ortaya çıkardı.