Blast Pro Series Türkiye CS:GO Turnuvası Türkiyede bu zamana dek yapılmış olan bütün CS:GO turnuvalarından daha büyük bir turnuva olmasının yanı sıra aynı zamanda uluslararası düzenlenen bir turnuvadır.

Dünya CS:GO sıralamasında ilk 15'de yer alan ve hepinizin yakından tanıdğı bu büyük takımlar bu devasa için Türkiyeye gelecek ve 250.000 $ için mücadele verecekler. 

Bu takımların hepsini tanıdığınıza eminim. Ancak Mibr yeni zamanda kurulan bir takım fakat eski ismi ile SK olarak tanıdığımız oyunculardan oluşuyor ve yeni transferleri ile bu turnuvadan ödülü almak istiyorlar.

Tabi aynı zamanda Türkiye Temsilcisi Space Soldiersda seyirci desteği ile bu turnuvanın favori takımlarından. Türkiye'de gerçekleşcek olan böyle devasa bir turnuvayı kaçırmak akıl kaarı değildir .

Blast Pro'nun bir önceki turnuvası Televizyon kanalları ve 16 farklı dilde yayınlanan twitch yayınları ile tam 2.5 milyon insana ulaştı.


Neden 6 Takım Sorusunun Cevabını paylaşan Blast Pro'nun açıklaması 

Günlerce süren turnuvalar, şampiyonluğa giden yolda takımların taraftarlarını uzun bir maratona sokar. Saat farkları nedeniyle farklı ülkelerde yapılan turnuvaların maçlarını takip etmek zorlaşır. BLAST PRO SERIES sadece dünyanın en profesyonel CS:GO Takımlarını bir araya getirerek tek günlük özel bir turnuvada tüm takımların taraftarlarına ve espora gönül veren izleyicilere en iyi canlı yayın deneyimini yaşatmak için hazırlanmıştır. Arenada 10.000’den fazla izleyici ve canlı yayınla ekranları başındaki milyonlar, dünyanın en iyi 6 CS:GO takımını bir arada ve uzun maçlar boyu takip eder.
BLAST PRO SERİES’i benzerlerinden ayıran en büyük özellik, turnuvaya katılan takımlar tek maçla elenmez. Böylece taraftarlar takımları ilk maçtan elendiğinde turnuvayı bırakamaz çünkü her kaybedilen maçın telafisi vardır. Şampiyonluğa giden yolda iki takım final oynarken, geride kalan takımların 2 tanesinin oyuncuları 1v1 maçlarda birbirlerine üstünlük kurmaya çalışır. Bu da taraftarların destekledikleri takım ve oyuncular için her an heyecan hissetmesini sağlar. Özel formaları gereği BLAST PRO SERİES esporu takip eden, CS:GO’yu seven herkese keyifli ve heyecanlı bir gün geçirtmek için kurulmuştur.