Spor dünyasını daha iyi hale getirmek için bir platform kurduk.

Scorum yalnızca başka bir spor sitesi değildir. Buradaki her taraftar, spora duydukları sevgi sayesinde kazandıkları büyük bir topluluğun parçası olabilir. Benzer bir şey daha önce hiç olmamıştı.

Kullanıcıların etkin oldukları için gelir elde ettikleri şeffaf bir reklam gelir paylaşımı ekosistemi oluşturduk. Herkesin Scorum'u büyütmesi ve daha iyi hale getirmesi için bir teşviği var. Scorum Topluluğuna değer katdığınızda, daha fazla ödül kazanmaya devam edersiniz.

Sporla ilgili çekici yayınlar oluşturursanız, uluslararası kitlenizi Scorum'da oluşturabilirsiniz. Bir blog oluşturun ve takipçilerinizi metinler, fotoğraflar, sesler veya videolar yoluyla mutlu edin. Gönderiniz ne kadar destek/upvote alırsa, o kadar çok para kazanırsınız.

Yazım politikası yok. Özgürlük. Merkezsizlik. Blockchain.

Yasal olarak hareket ediyorsanız hiç kimse yayınlarınızda sizi sınırlayamaz.

Scorum'da harika, tartışmacı veya ironik yorumlar yazabilen bir yorum dehası, klasik beğenilerden veya favorilerden daha fazlasını kazanabilir. Güzel yorumlar yazmanın bir sanat olduğundan eminiz. Her bir değer yorumunuz için bir ödül alacaksınız. Ödüllerin miktarı, sayısına ve kimin yorumu beğendiğine bağlıdır.

Okuyucular, kaliteli içeriği seçmeye ve dolayısıyla, her bir gönderiden elde ettikleri kazançların payını talep etmeye teşvik edilir. Sade olanlar arasından harika bir metin seçmeniz, yeteneğinizdeyse, para kazanabilirsiniz.

Sonuç olarak, projeye değer veren her kişinin ödüllendirildiği bir kapalı devre var. Bu değer, kullanıcılara yeniden dağıtılan, platform için yeni gelire dönüşüyor. Herkes kazanıyor.

Hadi geliştirelim. Kaydolun - yola çıkıyoruz!

Yazarlar için SSS bölümümüzde ortaya çıkan soruların cevaplarını, teknik raporu ve Telegram sohbetini bulacaksınız. Orada ekonomik modelimizi de öğreneceksiniz.

Bu sadece Scorum blog platformunun başlangıcı. İşlevselliği, tasarımı, kullanımı kolay araçları ve daha fazlasını geliştirmek için çok çalışmaya devam ediyoruz. Yakında çıkacak güncellemeleri kesinlikle beğeneceksiniz.

Alexei Belov, Scorum